Kommentare: 51
 • #51

  Alberti (Donnerstag, 23 Juli 2015 03:03)

  https://www.facebook.com/pages/Pushime-ne-Ulqin/101051029938975?ref=aymt_homepage_panel

 • #50

  Toni (Mittwoch, 17 Juni 2015 07:50)

  I Nderuar Keni. Dhomat i Keni te rezervuara. Jeni te mireseardhur. Ne gjindemi Afer Plazhes se madhe "Copacabana"

 • #49

  Keni (Dienstag, 16 Juni 2015 18:09)

  kerkoi dy dhoma apo apartament ne plazh te madhe nga data 18.06 e tutje afer plazhit

 • #48

  Toni (Donnerstag, 28 Mai 2015 23:36)

  Sezona e Pushimeve verore tek ne Fillon nga data 30.05.2015. Te gjitha Pregatitjet jane bere. Ne ju Mirpresim.

 • #47

  Loni (Dienstag, 12 Mai 2015 11:55)

  Te gjitha Pregatitjet per Pushimet ne Ulqin jene Bere. Shpresojme te kei Shendetin, Kohen e mire dhe te Kalojme sa ma Bukur. Vizitor te Nderuar ju Deshirojme Miresardhe dhe Pushime te Bukura.

 • #46

  nimi (Sonntag, 31 August 2014 14:29)

  Me falni e kam ni pytj e kam deshir ta gjej nje banes apo hotel ne ulqin plazhin e vogel a dini diku ku mundem po mundesisht me parking per auto se vi prej gjermanis ju pershndes

 • #45

  Albani (Donnerstag, 24 Juli 2014 11:38)

  Hiiii huuuuuuuuuuuuuuuuu Prej neser ne Pushim tek ju....
  Ftofni Birrat.....

 • #44

  Dini (Donnerstag, 17 Juli 2014 18:52)

  Tung Toni,
  Sivjet do te vijme nga Data 09.08.14 dhe do te jemi nja nje jave

 • #43

  Beni (Mittwoch, 25 Juni 2014 12:00)

  E Nderuara Familje Karrica. Nga 5 Korriku kysmet edhe kete vite si viteve tjera do jemi tek ju. Ju Pershendes nga Zvicrra.

 • #42

  Toni (Freitag, 23 Mai 2014 11:53)

  Te Nderuar Vizitor. Pregatitjet per Fillimin e Sezones per Pushime Veroe jan bere me Kohe. Ne e Fillojme kete vite me daten 9 Qershore menjeher pas Zgjedhjeve Sezonin. Per me ju Shmange Humbjes se Kohes duke Kerkuar Apartmane mire kishte me qene qe me e Rezervuar Apartmanet e Posaqerishte ne Kogen nga 06.07-20.08. Arsyja ashte Fluksi shume i madhe i Vizitorve. Per gjdo raste ne jemi si Gjithmone ne Sherbim tuajin dhe jeni te Mireseardhur ne gjdo Kohe. Ju deshirojme Pushime te mira tek ne ne Ulqin.

 • #41

  Loni (Samstag, 20 Juli 2013 12:17)

  Ju falenderoj nga Zemra Taulant dhe Shkodran per pushimet qe keni bere tek ne dhe keto fjale kaq te bukura Neve na vjen mire per gjdo vizitor qe vjen dhe kalon bukur ne kohen ma te mire te vitit ne Pushim. Per ne asht shum me randesi qe ju jeni re knaqun dhe keshtu na Ben qe Edhe te jemi shum te knaqun ne me ju si vizitor te lidhim shoqeri dhe miqesi te Reja dhe te qendruaeshme. Kaloni Edhe ne Kosove sa ma mire. Gjithmone jeni te mirseardhur. Shendet.

 • #40

  Taulant Gaxherri (Freitag, 19 Juli 2013 16:41)

  Me Respekt pershendes Familjen Karrica, per mirpritjen qe na kane bërë, dhe ni KOMPLIMENT shum te madh per Ushqimin qe keni bêrë, ka qen shum mir, po ashtu dhe Lonin e Faleminderoj shum per Reservimin. Besoj se dhe pushimet tjera ketu do i presim.
  Nje Ambijent shum i qet dhe me dhoma shum te mira poashtu me klim.
  Me Respekt Fam. Gaxherri ju Faleminderit shum dhe gjitha te mirat.

 • #39

  Shkodran Çeku (Freitag, 19 Juli 2013 16:31)

  Faleminderit per mirpritje familja Karrica!
  Ishte knaqesi e veqante per ne qe ishim me banim tek ju.
  Kemi kaluar dite te mira.
  Respekt

 • #38

  Gani Istref (Montag, 08 Juli 2013 05:10)

  Gani Istrefi ju pershendes te gjithve ne keta apartmenta dy vite me radha kam bar pushim me familje por mik pritjen qe e kem pas nga familja karrica kurr nuk mund te harroj dhe aq mir qe kemi kalue prap ket vit kem planin me shkue.

 • #37

  INFO (Donnerstag, 20 Juni 2013 04:29)

  Që pushimet tuaja do te plotesohem me kenaqesi dhe që eksperienca juaj do mbesë e paharrueshme atëher zgjedhja e vërtet e juaja eshtë Riviera e Ulqinit .
  Ulqini eshte nje perle e natyres ku gershetohen aq harmonishem Deti, Lumi, Plazhi, Pylli, Laguna dhe mali. Rera e imët mjekuese ka perqindje te konsiderueshme jodi duke i dhene ketij plazhi vlera kurative.Thuhet se magjia e plazheve të Ulqinit është e parezistueshme.
  Nese deshironi ta kaloni pushimin ne Plazhet e Ulqinit gjegesishte perpalle Plazhes „Copacabana“ jo large Plazhes „Noci Beach eshte vendi me i mire per ju, dhe gjendet ne kilometrin e tete të plazhit të madh të Ulqinit mbrapa Shpines se Kishes ne Shtoj.
  Te gjitha dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar,kuzhin me pajisje komplete, frigorifer , ballkon , banjo me dush dhe wc.
  Objekti ynë posedon dhoma dyshe, treshe dhe katërshe, te cilat jane te mobiluara me nje komoditet bashkekohor. (shiqo ne Foto) por edhe Apartmane dydhomshe per akomodimë ideale per pushime familjare.
  Në qoft së dëshironi të kaloni pushimet juaja ne një ambient të qet dhe në një atmosferë shumë të këndshme, na vizitoni.
  Shërbimi: Per ata qe deshirojne: Mengjesi dhe Darka i Pregatitur me Specialitete te shijshme vendore dhe Nderkombetare.
  Sherbime tjera: lavanderie, Rrobalarje/tharje, hekurosje( me pagese minimale te arsyeshme)
  Internet: Wireless falas mbrenda objektit
  Parking: Parking falas për musafirët
  Telefoni: 0038269538526 apo ne Gjermani: +491729327699

 • #36

  Istrefi me Familje (Mittwoch, 19 Juni 2013 04:44)

  Ne kete Ville Shqiptare kam bere Pushime qe dy tri vite. Edhe ksaj vere kam Rezervuar te pushoj ketu me familje nga Gjermanija. Ajo qka mua ma se shumti me terheq eshte Ambienti i qete dhe Mikpritja Familjare.Ndjehemi si me qene ne Shtepine tone. Pergjdo gje qe kemi nevoj an i Ofrojne Familjaret e Villes Karrica.
  Toni ne do vijme si gjitmone ka fundi i Korrikut kesaja radhe egzakt me 30 Korrik. Ftofi Birrat.

 • #35

  Toni (Montag, 10 Juni 2013 05:12)

  Te nderuar Vizitor
  Sezoni Veror veq tani ka Filluar. kete vite do kemi shume risi ne te miren e Vizitorve. Perveq Mengjesit dhe darkes per ata qe deshirojne kete Vite kemi edhe risi tjera si Psh. Gratis V-Lan (Weiless) per Vizitoret qe deshirojn te perdorin Internetin apo Telefeonat Mobil.
  Ju deshirojme Pushime te rehatshme dhe qaste teBukura ne Ulqin.

 • #34

  Behxheti (Sonntag, 12 Mai 2013 03:09)

  O ak Fare vere Sivjet. Shpresojme te vijem si herave tjera dhe te kalojme sa ma mire. Prej se kemi filluar te vijem te ju po ja dijme lezetin pushimit. Gjith te mirat nga Gjermanija

 • #33

  Toni (Freitag, 10 August 2012 15:24)

  Faliminderit i nderuar. Gjitha te mirat nga Ulqini. Temperatura deri ne 39 Grad Yalli i nxehte dhe uji i Paster e bejne shume atraktiv Ulqinin. Ju Pershendes nga Zemra ne Ludwigsafen
  Toni me Familje

 • #32

  Dini (Donnerstag, 26 Juli 2012 03:21)

  Pershendetje Toniiii qka i ke punt o bur,a ke nxeht a po shkon me nxan peshqi.I ban te fala edhe dhandrit,Bekes edhe krejtve atyne qe jan kan ate kohe,kemi kalu shum shum mire.Edhe femijet ju bajn te fala te gjithe femijeve tjer qe ishin aty.Te fala nga Ludwigshafen

 • #31

  Luli (Montag, 16 Juli 2012 08:09)

  O Na Mbyti Shiu ketu ne Gjermani. Si ashte koha te Ju. Siq po e shofim shume mire. O Mezi Po Pres me filluar pushimet e shkoles ketu ne Baden.Würtemberg e me ardhe tek ju. Deri javen Tjeter

 • #30

  Krasniqi (Mittwoch, 11 Juli 2012 05:02)

  E Nderuara Familje Karrica, Ju Falenderoj per Mikepritjen tuaj. Ishte Knaqesi e veqante qe kesaj vere ishim ne Pushime tek ju. Posaqerishte Mengjesi dhe darka e Pregatiur aq me shija ne beri edhe ma te lumtur dhe na hjeki stresin. Fatkeqesishte Ditet e pakta nuk na mundesuan te rrijme ma teper se u deshte ti Vizitojme edhe te afermit ne Kosove e smujtem me nejte ma gjate. Ne tani jemi ne Kosove por ka te kthehemi per ne Zvicer do rrime edhe 5 dite tjetra tek Ju,
  Gjitha te mirat. Der mbas Dy jave.

 • #29

  Mustafe-Shabani (Dienstag, 10 Juli 2012 09:56)

  Gjithesesi i dashuri Lon.

 • #28

  Loni (Montag, 09 Juli 2012 00:41)

  Faliminderit per Urimet Baca Mustafe. Do e nrehim nga nje Gote ne Ulqin se bashku.

 • #27

  Mustafe-Shabani (Donnerstag, 05 Juli 2012 08:13)

  45 vite me pare ishe gezim i papershkuar per familjen e gjere. Sot kete dite te shenuar per ty ,e gezon edhe familja e ngusht,e gezon edhe ti,e gezojne edhe miqet,dhe te afermit. Qofsh i gezuar per jete dhe mot vella i dashur Lon Karrica. Urime dhe gezuar me nga nje gote te cakerruar,per shendetin tend dhe te familjes sate. Qofshi te bekuar nga zoti dhe moti familje Karrica.

 • #26

  Loni (Sonntag, 01 Juli 2012 07:24)

  Te nderuar Vizitor. Si risi kete Sezone e kemi: Secili Vizitor mundet sipas deshires te Haje Mengjesin dhe Darken ne Restorantin tone..
  Ju Deshoroj Pushime te kendeshem.

 • #25

  Loni (Sonntag, 24 Juni 2012 14:52)

  Nderuar Vizitor.
  Sezona 2012 tanime ka Filluar.Koha eshte shume e mire. Ne jemi si gjitmone ne sherbimin tuaj.Ne Qmimet nuk ka ndonje ndryshime te madhe si edhe viteve tjera. Ju deshirojme mireseardhje.
  Fam. Karrica

 • #24

  Beni (Dienstag, 22 Mai 2012 03:45)

  Na printni me 24.06.2012 Kysmet do vijme me tri Kerre nja 12 Persona. Shpresojme te mbaje Koha mire dhe te kalojme si gjithmone mire tek Ju. Ftofni Birrat hahahha. Pershendetje
  Beni me Famije

 • #23

  Xhema (Mittwoch, 02 Mai 2012 07:33)

  O mezi po pres me ardhe Vera e me u knaqe ne Ulqin. Sivjet do i rezervojme per 2 jave dy Aprtmane. Pershendetje te Perzemerta Xhema me Familje.

 • #22

  Loni (Mittwoch, 12 Oktober 2011 08:11)

  Te nderuar Vizitor. Edhe nje vere e Nxehte kaloj dhe besoj se edne i keni Kujtimet e bukura te veres ne Plazhin e Ulqinit dhe tek ne ne Pushime. Per ne ishte nje vere shume e mire e sukseshme. Them e sukseshme sepse jo vetem qe na solli te mira materijale por edhe u Pasuruam edhe me shume miqe shoke dhe te aferm qe ishin tek ne ne Pushime. me disa nga keta miqe takohemi ketu per gjdo vere e diasa ishin Vizitor te ri apo miq te vjeter te cilet shume kohe nuk i kishim pare. Eshte Knaqesi qe per gjdo vite Pasurohesh me miq te rinje dhe mbesin Kujtimet te bukura te cilat nuk harrohen kurre.
  Nga Zemra ju Falenderoj te gjithve qe ishit ne pushime tek ne por njekohesishte i Falenderoj edhe ata qe ja deshiruan te banonin tek ne por per arsy qe nuk kishte vend shkuan ne ndonje Bujtine tjeter. Ju falendorij te gjithve per Miqesin qe kemi krijuar dhe shpresoj qe kjo miqesi te jete shume e gjate.
  Ne emer te familjes
  Lon Karrica

 • #21

  Xhimi (Donnerstag, 15 September 2011 04:03)

  Pushimet kan qene te kendshme. Atmosfera tek ju Jashtezakonishte e kendshme dhe e ngroht Familjare. Me nje Fjale kemi kaluar Jashtezakonishte mire. Ju Falendorojme nga Zemra per mikpritjen dhe zemergjersine tuaj.
  Xhimi me Familje

 • #20

  Beka (Mittwoch, 17 August 2011 03:06)

  Bukur shume ne Ulqin edhe shum nxehte.Posaqerishte tek ju ka qene shume mire. Ju Falenderijme per te gjitha jemi ndjere si ne Familjen tone.

 • #19

  Gresa (Samstag, 16 Juli 2011 06:00)

  Ishim kete vite me Famije ne Ulqin. Patem fatin te vendosemi tek ju ne Apartmet tuaja te bukura. Ju Falemindeit nga Zemra per mikepritjen dhe Atmosferen si dhe per plotesimin e te gjitha kerkesave tona qe nuk ishin te vogla.
  Ne ju jemi mirnjohes dhe shpresojme te vijme edhe herave tjera.
  Me nderime
  Gresa me Famije

 • #18

  ulqini (Montag, 27 Juni 2011 13:44)

  Pershendetje i nderuar Zteri Naimi.
  Te lutem dergo kereksen tuaj ne adresen Ulqini2008@hotmail.de
  Te deshiroj gjitha te mirat dhe pushime te kendeshme
  Me nderime
  Loni

 • #17

  Kevin (Freitag, 24 Juni 2011 03:05)

  Hi Hi Wi Wir Kommen wiedre ganze Familie. Wir Freuen usn.

 • #16

  Mala (Freitag, 10 Juni 2011 04:55)

  Ksaj vere do vijme ma shume persona. Tri familje per njeheri. Shpresojme te kemi vend ne apartmane tuaja dhe te bejme pushim te mire Familjare ne atmosfer dhe mikpritjen tuj te mrekullueshme.
  Me nderime
  Mala me familje

 • #15

  Arbeni (Montag, 09 Mai 2011 07:22)

  Ju Pershendes Perzemersishte dhe Shpresojme qe edhe kesoj Vere te vijme me familje tek ju. Besoj se do i rezervojme me Kohe qe te kemi nderine te baojme ne nje Amient te kendshem Familjar.
  Me nderime
  Arbeni

 • #14

  Marqello (Donnerstag, 10 März 2011 05:25)

  Hi Kiebe Ulqin,
  Wir Kommen disses Jahr wieder. Wie man bei euch sagt" Wer Ulqin,s wasser und Strand erlebt hatt Kommt wieder". Diesses jahr mit mehrere tage Urlaub hahahha Über 21 Tage.
  Liebe Grüße
  Argentinezo Marqello aus Deutschland

 • #13

  ulqini (Donnerstag, 02 September 2010 05:19)

  Të nderuar Vizitorë te Web Faqes dhe te nderuar Vizitorë tonë në Ulqin-Shtoj. Edhe nje vitë shumë i bukur i pushimeve verore shumë shpejtë Perfundojë. Shpresojmë se te gjithë keni kaluar qaste te këndshme tek ne por edhe ne Plazhen e bukur te Ulqinit dhe ne Ulqin ne Pergjithësi. Të gjithë Vizitoret qe ketë vitë dhe viteve tjera kanë bauar tek ne i Falenderojmë nga Zemra për Viziten qe keni berëdhe besojëse ishte nje vëndim i qëlluar dhe njëherit shpresoj se kjo miqësi e formuar të jetë tradicionale. Ne ju kerkojmë falje se per shkakë te kerkesave shumë të mëdha ndoshta nuk kemi mujtë te gjitha deshirat tuaja për ti plotesuar. Për të gjitha verejtjet dhe sygjerimet tuaja në menyre qe të permiresohemi vitin tjeter ju jam mirënjohes nese më shkruani në emailin :ulqini2008@hotmail.de. Ndërsa pershtypjet tuja apo komentaret tuaja mundeni me i paraqite edhe ne librin e vizitorve. Kërkoj ndjese tek te gjithë miqtë që deshiruan te vijnë tek ne por për shkakë te ardhjes spontane dhe kerkesave shumë te medha nuk kemi pasë vënde te lira. Shpresojë se megjithatë kane gjetë vendvendosje të mirë dhe kane Kaluar shumë mirë ne Ulqin. Pra edhe njëher ju Falenderoj nga Zëmra të gjithve dhe ju deshiroj qe edhe viteve tjera te jeni Prezënt në Ulqin te kaloni qaste te paharrueshme dhe momente knaqsije, tek e fundit te gjithë e meritojme një pushim vjtetor te bukur dhe qaste të bukura qe të na japin elan për punë te metutjeshme.
  Duke ju percjelle pershendetjet e Familjes sonë ju deshiroj te gjithëve shendetë dhe pune te mbare kudo qe te jeni ne Kosovë apo në Diaspore (BE, Zvicerr SHBA... etj)
  Ein Dankeschön geht auch an Familie Klaus aus Stuttgart, Familie Meeh aus Wurmberg (Pforzheim und Familie Sesa aus Argentinien wohnhaft in Fellbach Nähe Stuttgart die bei uns Ehren gast Waren und auch viele andere die ich wegen technische gründe nicht nennen kann. Ich hoffe die Folgendeste Jahre werden wir uns wiedersehen.

  Me nderime
  Lon Karrica

 • #12

  Loni (Mittwoch, 09 Juni 2010 06:46)

  I Nderuari Zoteri Selim Hasanaj,
  Ska problem per Pyetjen? Ndoshta Shkruan ne Librin e Vizitoreve pas perfundimit te Pushimeve dhe aty i veni pershtypjet tuaja per pushimin etj.
  me nderime
  Loni

  I nderuari Zoteri Afrim,

  Gjithsesi je i miresaerdhur dhe te deshiroj qe kesaj vere te kalon edhe ma bukur.
  Me nderime
  Loni

 • #11

  Selim Hasanaj (Dienstag, 08 Juni 2010 06:46)

  Mirë dita. Më intereson çmimi i dhomave per çifte pra me banjo dhe kuzhinë. Vij nga Norvegjia dhe ndoshta më duhen dy dhoma per dy çifte.
  Pershendetje nga Norvegjia.
  Selim Hasanaj

 • #10

  Afrimi (Freitag, 14 Mai 2010 03:07)

  Pershendetje te gjithve. Une per kete vere kysmet e kam rezervuar Nje Apartman per 15 dite. Kesaj vere do qendroj pakez ma gjate sepse vitin e shkuar kam kaluar per mrekulli.
  Ju pershendes der Korrik
  Tung
  Afrimi me Fam.

 • #9

  zprenka (Mittwoch, 12 Mai 2010 09:41)

  Për pushime nuk duhet të pyetur shumë për qmime,sepse ato janë standarde dhe nuk ndryshojnë shumë nga tregu sezonal,por duhet pyetur për rlaksim,qetsinë,komoditein,dhe mikpritjen!
  Pra, këtu në këtë ofertë të gjitha janë,bile edhe më shumë që duhet!
  Kam ndëgjuar nga pushuesit e viteve të kaluara se kanë bërë një pushim që nuk mundë të harrohet.
  Sigurisht se kur ke rahati dhe disponime parasegjithash siguri dhe besim atëhere nuk ia vlenë të shetisni shumë për të kërkuar banim për pushime.

  Kjo Vilë i plotson të gjitha kushtet që një familje i kërkon!
  Pushime të këndëshme dhe mos harroni të shkruani këtu për bindjen tuaj që keni përjetuar gjatë pushimeve në ketë Vilë bashkohore!
  Të fala çdo vizitori!
  Zef Prenka

 • #8

  Zeneli (Montag, 19 April 2010 07:40)

  Pershendetje te nderuar,
  Mezi po pres qe te vije Koha e pushimeve dhe te vije Prap tek ju.Vitin e kaluar kemi kaluar aq bukur saqe mezi jemi nise te vijme ne Gjermani. Keto jane ditet ma te mira te Vitit.
  Ju pershendes nga zemra
  Zeneli me Familje.

 • #7

  Toni (Freitag, 19 März 2010 07:26)

  Te nderuar Vizitore, I ndeuari Zoteri "Brus Lia"
  Shume Vizitore e shtojne gjithmone te njejten Pyetje. Qmimet, Kjo ashte shume e drejte dhe me vend! Deshta vetem tju them ju te gjithve Vizitoreve te Rinje (sepse ata qe na kane Vizituar perafersishte i dijen edhe Qmimet)se Qmimet e dhomave Mveren nga Koha kur ju vine ne Pushime, Numri i anetareve te Familjes dhe dhomave. Ne kemi menduar sa sa ma shume Persona nga nje Familje vijen edhe Qmimet jane ma te te Ulta ne menye se secili ti perballoj Kostos se larte te Pushimit. Sido qe te jete Qmimet jane shume Humane dhe sipas dijenise qe kam me lire se qdokund tjeter me te njejten Kategori Banimi.
  Sidoqofte une me knaqesi ju dergoje edhe Oferten Personale nese vendosni te shkoni ne Ulqin dhe ju mundeni te beni Krahasimet e qmimeve, por ju lutum shkruani direkt ne E.Mail apo thirrni ne Telefon.
  Me nderime
  Toni

 • #6

  Brus Lia (Montag, 15 März 2010 12:35)

  pse si keni qit qmimet e dhomave?

 • #5

  Vizitori i rregullt (Montag, 01 März 2010 06:51)

  Te nderuar Zonja dhe Zoterinje,
  Une jetoj ne nje Qytet shum te madh te Evropes ku jeta na u eshte bere ferr nga tymnat e gaznave te Automjeteve dhe fabrikave. Njeher ne vite shkoj ne Ulqin dhe kam pase fatin qe dy viteve te fundit te bje pushime ketu tej ju. Ju dhem pa hamendje se keto 10 dite te pushimit jane ditet ma te mira te vitit. Ne Shtoj (katund siq e quan edin ti)zgjohem nga gjumi me cingerimen e bilbilit dhe rrezen e Djellit. Ketu eshte nje parajse e vertet dhe qetesi apsolute pa Zhurma makinash apo diq tjeter.
  Shpresoj se edhe kete vite ke vijme dhe te kalojme si ashte ma se miri tek ju ne Ulqin-Shtoj.
  Pershendetje te Perzemerta
  Vizitori i rregullt.

 • #4

  webmaster (Sonntag, 07 Februar 2010 13:35)

  I nderuari Zoteri Bekim Ahmeti,
  I kuptoj kerkesat tuaja. TV ka po´r Jo ne te gjitha dhomat. Sipas kerkeses i kemi disa TV qu jua japim Vizitoreve qe deshirojne te kene TV. Sa i Perket V-LAN Momentalisht nuk ka po jemi duke e shqyrtuar mundesine qe ta instalojme. Nuk mvaret gjdi gje nga ne. Kryesorja eshte qe te musafiret te ndjehen mire dhe te kalojne qaste te bukura.
  Me nderime

 • #3

  Bekim Ahmeti (Samstag, 06 Februar 2010 19:34)

  Pershendetje,

  Pergezime, shendet dhe suksese!

  A nuk i pash TV apo ato mungojne? Nese mungojne sigurisht e din se i preferojme, bile edhe wireless me pase kishte qene mire.

  Mireupafshim

 • #2

  Loni (Mittwoch, 03 Februar 2010 04:55)

  Faliminderit Zef. Kesaj vere kysmet ne Pushime.

Libri i vizitorëve - Gästebuch - Guestbook